Elektroinstalace a elektromontáže

pro firmy a instituce

Společnost STRONG tech s.r.o. provádí dodávky elektroinstalací, realizuje rekonstrukce a opravy elektrických NN sítí ve větších prostorách jako jsou komerčních areály, kanceláře a průmyslové objekty. Partnerům nabízí solidní jednání, vypracování seriózních kalkulací a dodržování sjednaných termínů. Mimo realizaci nových elektroinstalací, rekonstrukcí a oprav stávajících rozvodů společnost zajišťuje pravidelnou údržbu a běžné opravy v průmyslových, bytových a komerčních areálech. Naše firma také nabízí kompletní dodávky hromosvodů, veřejného osvětlení a slaboproudé rozvody, jako jsou domácí telefony, PC rozvody, STA a elektronické zabezpečovací systémy EZS a požární zabezpečení EPS.

Elektroinstalace pro domácnosti

STRONG tech s.r.o. zajišťuje kompletní dodávky elektroinstalací pro nově budované či rekonstruované objekty, byty a domy, včetně vypracování projektové dokumentace a jednání s provozovatelem distribuční soustavy. Na základě dlouholetých zkušeností a ve spolupráci s projektanty je firma STRONG tech s.r.o. schopna nabídnout to nejlepší řešení instalací už při samotném vzniku projektu, a tím zamezuje vzniku dodatečných nákladů.

Slaboproudé rozvody (NN)

Nabízíme kompletní dodávky hromosvodů a slaboproudých rozvodů, jako jsou domácí telefony, PC rozvody, STA a elektronické zabezpečení domácností EZS a elektronické požární systémy.

Provádíme výchozí i pravidelné revize elektrického zařízení a hromosvodů, projekční činnost, poskytuje možnost zajištění souvisejících stavebních a řemeslných činnosti.

Proč si vybrat právě nás?

bolt

Individuální přístup k zákazníkovi

bolt

Vysoká kvalita se zárukou na nové instalace 60 měsíců

bolt

Spolehlivost služeb a dodržení termínů

bolt

Konkurenceschopné ceny a operativnost

bolt

Dodávky souvisejících stavebních prací

bolt

Spolupráce a zajištění řízení s distribuční soustavou ČEZ

bolt

Vybavení moderní profesionální technikou

bolt

Pojištění odpovědnosti

Máte zájem o naše služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám!

    Přejít nahoru