O nás

Precizní elektroinstalace je naše motto

Již od roku 2007 Stanislav Baxa a Jiří Kadlec pečují o své klienty. Od roku 2011 pod společnou značkou STRONG tech s.r.o..

Poskytujeme elektroinstalační práce a revize všem firmám, institucím, developerům i domácnostem, a to kvalitně a spolehlivě. Na základě dlouholetých zkušeností a ve spolupráci s projektanty a revizními techniky nabízíme to nejlepší řešení instalací už od počátku projektu, čímž zamezuje vzniku dodatečných nákladů. Naší největší doménou je každodenní praktická zkušenost v oboru elektromontáží a elektroinstalací.

Nabízíme samostatné projekční práce elektrických zařízení a hromosvodů a provádíme související stavební a řemeslné činnosti. 

Jiří Kadlec

Na Jirku se můžete obrátit s jakýmkoliv elektro dotazem. Své práci rozumí a dělá jí precizně a spolehlivě. Precizní elektroinstalace je jeho motto.

Stanislav Baxa

Standa je mistr realizátor elektro řešení, který si zakládá na rovném jednání a spolehlivosti. Precizní elektroinstalace je jeho motto.

Naše přednosti

ok individuální přístup k zákazníkovi ok kvalita (záruka na nové instalace 60 měsíců) ok spolehlivost služeb a dodržení termínů ok konkurenceschopné ceny a operativnost ok dodávky souvisejících stavebních prací  ok spolupráce a zajištění řízení s distribuční soustavou ČEZ ok vybavení moderní profesionální technikou ok pojištění odpovědnosti

Buďte s námi online

YouTube Facebook Google Maps

Co je nového

16.07.2020
Máme nový web

S radostí vám představujeme nové webové stránky STRONG tech s.r.o.


Naše nabídka

Informace

Naši partneři

Máte zájem o naše služby nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám!

Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mail: *

Vaše zpráva:

Informace o zpracování osobních údajů zde »